piątek, 22 listopada 2013

Podejście do nici nr 2

Tym razem króciutko.
Zakupiłam ponownie nici do overlocka. Zdecydowałam się na 9 kolorów po 3 szpulki, oraz po 5 szpulek nici białych i czarnych. Tak sobie pomyślałam, że w sumie zazwyczaj 3 szpulek będę używać. Nici te są grubsze, niż poprzednie i raczej nie powinno być już problemu z ich rwaniem się.
Firma przyjęła bez problemu poprzednią przesyłkę i szybko zwróciła pieniądze.  :)

Teraz w sumie powinnam się zabrać za jakieś szycie, bo od turkusowej sukienki nic sobie nie uszyłam. Mam tych materiałów trochę, tylko jak coś mi się podoba, to zazwyczaj te materiały nie pasują, albo mam za mało, albo o tyle za dużo, że z reszty bym już nic nie zdołała uszyć, pomimo sporego kawałka.

A tak poza tym to znowu mam ochotę ciągle czytać. Jakiś czas temu skończyłam serię Pieśni Lodu i Ognia (na tej podstawie powstaje serial HBO "Gra o tron"). Przeczytałam wszystkie tomy, które wyszły do tej pory, a teraz nie wiadomo ile lat będę czekać na kolejne dwa. Jak widzę daty wydania poszczególnych tomów, to myślę, że kilka kolejnych dobrych lat sobie poczekam. Możliwe, że zdążę ponownie przeczytać te już wydane.
Jeśli ktoś lubi fantasy to polecam. Ja ogólnie fantastyki nie czytam, ale ta seria jest świetna.

3 komentarze:

 1. Lubię książki, kocham je! Tylko czasu mi brakuje...Ostatnio tak namiętnie czytałam, jak się ukazały wszystkie części ZMIERZCHU :)) Mam je w domu i przeczytałam je całe 3x i czwarty raz zaczęłam, ale już nie skończyłam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja także czytam po kilka razy książki, które mi się podobają :)

   Usuń
 2. Mio napisz do mnie na meila, który mam na blogu. Ja w sprawie desek. Może mam pomysł, który Ci się spodoba. :)

  OdpowiedzUsuń